Rrogozhina përkujtoi sot 75 e çlirimit të saj!

Rrogozhina përkujtoi sot 75 e çlirimit të saj!

Në këtë ceremoni përkujtimore kanë marrë pjesë Kryetari i bashkisë z.Haxhi Memolla dhe drejtues të lartë të qarkut Tiranë.

Urime 75 vjetorin e çlirimit të gjithë bashkqytetarëve Rrogozhinas.
Qofshin të panumërt vitet ku do festohet kjo ditë e shënuar. Qofshin vite te begatë të mbushur me harmoni,lumturi dhe dashuri për secilin qytetar.
Respekt dhe krenari për të gjithë ata qe luftuan dhe ranë dëshmorë që ne sot të jetojmë të lirë e në paqe.?
Është kënaqësi dhe privilegj për mua si kryetar bashkie që për herë të parë u organizua dhe morëm pjesë sëbashku në një ceremoni të thjeshtë por shumë domethënëse.???
Rroftë Rrogozhina dhe rrogozhinasit kudo që janë.7️⃣5️⃣???

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi