Rrallë e për mall, por Gaz Paja di si t’i bëjë të veçanta dedikimet për bashkëshorten

Dy vjet më parë aktori i humorit Gazmend Paja kurorëzoi në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Ira Seferin në një dasmë me plot 300 të ftuar, e cila u përcoll me shumë vëmendje dhe interes nga media dhe dashamirësit e aktorit.

Në tetor të vitit 2019 çifti u gëzua edhe me një fëmijë teksa në jetë erdhi djali i tyre Dard. Këtë përvjetor të parë, Gazi i ka dedikuar një status në mediat sociale bashkëshortes së tij, teksa poston një fotografi sw bashku.

Me humorin e zakonshëm, aktori ka zgjedhur të përdor për këtë vit ndryshimin drastik në pamje që bëri bashkëshortja e tij duke ndryshuar look nga bionde nw brune.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi