Royal…, Zara Phillips në pritje të fëmijës së tretë

Jo vetëm Eugenia e York do t’i dhurojë një nip mbretëreshës Elisabetta. Një tjetër bebe pritet të vijë në jetë në Buckingham Palace. Pak ditë para Krishtlindjes vajza e princeshës Anna njofton se do të ketë një tjetër fëmijë. Zara Philips është në pritje të fëmijës së saj të tretë nga bashkëshorti Mike Tindall, ish lojtar i rugby, me të cilin ka edhe dy vajza.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ka qenë pikërisht babai i fëmijës që ka bërë njoftimin. Ish kampionia olimpike në hipizëm, 39 vjeç dhe ish yll i rugby angleze, 42 vjeç, janë prindër të Lena Elizabeth, 2 vjeç, dhe Mia 6 vjeç. Mike nuk ka pritur njoftimin zyrtar nga Buckingham Palace dhe ka thënë: Ka qenë një javë shumë e bukur për mua, kam një njoftim të ri për ju: ”Tindalli i tretë do të vijë së shpejti’.

Cifti, që ka përballuar dramën e një aborti pikërisht në Krishtlindje disa vite më parë, është shfaqur shumë i lumtur. Nipat e Mbretëreshës Elisabetta janë martuar në 2011 dhe fëmija i tyre i tretë, që shpresojnë të jetë një djalë pas dy vajzave, do të jetë i trashëgimtari i 21 në radhë për fronin mbretëror.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Së fundi