Rama vijon takimet në Kosovë, i shkon në zyrë kryetarit të LDK

Kryeministri  Shqipërisë, Edi Rama po vijon takimet seri në Kosovë.

Së fundmi ai është ndalur në zyrën e kryetarit të LDK, Lumir Abdixhiku.

Ky është takimi i tretë i Ramës ditën e sotme pas Kurtit e Krasniqit.

Më vonë ai pritet të takojë edhe Haradinajn si dhe akademikun Rexhep Qosja.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi