Ra nga ndërtesa ku punonte, plagoset 43-vjeçari në Laç, përfundon te Trauma

Një 43-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi ka rënë nga ndëresa ku ishte duke punuar.

Ngjarja ndodhi sot në Laç.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me Durim Mahmutaj, banues në Lushnjë, duke punuar në një ndërtesë në qytet Laç është rrëzuar dhe si për pasojë ka marrë dëmtime në trup.

Aktualisht ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë, nën kujdesin mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi