Policia operacion blic në lagjet e Elbasanit, ndalohen disa të dyshuar për drogë

Një operacion antidroge është duke u zhvilluar në këto momente në Elbasan.

Mësohet se operacioni ëhstë përqendruar në disa prej lagjeve kryesore të këtij qyteti.

Nga të dhënat e para dyshohet se janë disa persona të ndaluar, ndërsa janë sekuestruar 1 kg heroinë dhe kokainë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi