Plas sherri në Top Channel, Ben Blushi përzë moderatorin njohur

Pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për “revistawho.com” bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që nga muaji Janar nuk do e shohim më në Top Channel.

Gjithashtu u bë e ditur se së bashku me Florianin do largohet edhe e shoqja, Renisa Shabani e cila ishte autore e programit.

“Revistawho.com” ka zbuluar nga burime brenda institucionit se shkak i largimit është bërë një konflikt i Florianit dhe Renisës me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel, Ben Blushin.

Tanimë mbetet të shihet ç’do ndodh me emisionin “Në shtëpinë tonë”.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi