Plagoset me armë zjarri minoreni në Korçë, policia në kërkim të autorit

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në lagjen nr.14 të qytetit të Korçës.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive banale ndërsa raportohet se i lënduari është plagosur në këmbë jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se i plagosuri është identifikuar si Klaudjo Lice dhe është dërguar në spitalin e qytetit, ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërsa autori dyshohet se është një minoren.

Ky i fundit është identifikuar nga policia dhe është due u punuar për kapjen e tij.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi