Pavarësia e Kosovës, Balla: Sot mbarë kombi feston dhe përkujton heronjtë që dhanë jetën për të

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka uruar Kosovën në Ditën e Pavarsisë.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla deklaron se sot mbarë kombi shqiptar feston këtë ditë dhe përkujton heronjtë që dhanë jetën për të jetësuar PAVARËSINË.

“🇽🇰🇦🇱
Gezuar Ditën e Pavarësisë jetë e mot Kosovë!
Sot mbarë kombi shqiptar feston këtë ditë dhe përkujton heronjtë që dhanë jetën për të jetësuar PAVARËSINË👐🏼♥️🇦🇱”, shkruan Balla.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi