Pas një telefonate në Policinë e Shtetit, ngrihet alarmi për bombë në SPAK

Është ngritur alarmi për bombë në pranë Gjykatës së Posaçme Anti-Korrupsion, pas një telefonate në Policinë e Shtetit.

Në sallën operative ka pasur një telefonat anonime ku është shprehur se në gjykatë është vendosur një bombë.

Sakaq policia po verifikon imtësisht te gjitha godinat e gjykatave.

Po ashtu në zonë ka edhe forca të shtuara policie si në  GJKKO dhe SPAK.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi