Pamje drithëruese: fëmija ecën pas nënës, bie në pusetë!

Një moment neglizhence ose pakujdesie duke punuar në sipërfaqe publike, mund të kushtojë shtrenjtë. Kjo vlen dhe për prindërit me të vegjël.

Nga Rusia vijnë pamjet e një rastin gati tragjik, ndonëse pa pasoja në jetë, kur fëmija i vogël bie me një pusetë të lënë të hapur për pak çaste.

Ai po ecte pas nënës, e cila kur kthehu kokën pa të voglin të “zhdukej” nën asfalt.

Për fat, punëtorët, fajtorët e mëdhenj të këtij rasti, e nxorrën fëmijën pa ndonjë dëmtim serioz. /tesheshi.com/  

Embedded video

RT

@RT_com

Surveillance camera catches the moment a child drops into an open sewer. The workers quickly return to pull the kid out without serious injury.

187 people are talking about this
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi