LIVE TV

13.3 C
Zurich
CHF - Swiss Franc
EUR
0,9758
AUD
0,5980
SEK
0,0832
TRY
0,0282
USD
0,9096
CAD
0,6623

Artikujt e sotëm të veçuar

EMISIONE / VIDEO

Lexoni më shumë rreth

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

Të fundit

Të kërkuara

Tabaku: Institucioni i Prefektit ka dështuar në territor, nevojitet reformë tërësore

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku u shpreh sot në Kuvend se “institucioni i Prefektit ka dështuar në territor dhe nuk mund të riparohet një ligj i dështuar”. Gjatë diskutimit...