Nuk ka fitues mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut, një pikë vlen pak

Nuk ka fitues mes Uruguajit dhe Koresë së Jugut, me sfidën që përfundon në barazim pa gola, e katërta ndeshje e këtij Botërori nuk shënohet.

Amerikano-jugorët ishin favoritë, por nuk e treguan në fushën e lojës, madje aziatikët mund të kishin dalë me pikët e plota.

Një pikë ndoshta që vlen pak për të dyja skuadrat, po të kemi parasysh faktin se në këtë grup janë edhe Portugalia me Ganën.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi