Ngjarja e rëndë në Sukth/ I plagosuri kreu i njësisë bashkiake, u godit me thikë nga punonjësi i tij

Dalin detaje të reja nga plagosja e para pak minutave në Durrës.

I plagosuri është kreu i njësisë administrative Sukth Rrapo Osmani, i cili është goditur me thikë nga punonjësi i tij, K.0, 21 vjeç.

Sipas policisë, shkak është bërë një konflikt i çastit, ndërsa të dy personat ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/Informacion Paraprak

Më datë 31.12.2019, në Sukth, si pasojë e një konflikti të çastit, janë plagosur me mjet prerës (thikë) shtetasit Rr.O., 40 vjeç dhe K.O., 21 vjeç, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se autor i kësaj ngjarje është shtetasi A.M., i cili është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e tij.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi