https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
“Nga zëri i ngjan Era, ndërsa në pamje i ngjan Nora”/Nëna e motrave Istrefi flet për bashkëshortin e ndjerë - Drita Tv

“Nga zëri i ngjan Era, ndërsa në pamje i ngjan Nora”/Nëna e motrave Istrefi flet për bashkëshortin e ndjerë

Nora, Era, Nita dhe Bledi Istrefi janë rritur pa babain e tyre, pasi 16 vite më parë, ai ndërroi jetë në një aksident. Nora dhe Era e kujtojnë shpesh babain e tyre dhe kanë treguar se pavarësisht se vitet kalojnë, dhimbja për të nuk është zbehur kurrë.

Nezir Istrefi punonte si gazetar në televizionin e Prishtinës dhe ka qenë shumë i njohur në atë kohë. Për këtë arsye, “Radio Televizioni i Kosovës” i ka kushtuar një emision të ndjerit për punën e tij. Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Arkiv” ishte e ftuar bashkëshortja e Nezirit, Suzana Tahirsylaj.

Nora publikoi në Instastory një pjesë nga intervista, të cilën e ka ndjekur përmes televizionit. “Mami në këtë intervistë shpjegon shumëçka për babin tonë! Vajzë krenare”, shkroi këngëtarja.

Nora publikoi në Instastory një pjesë nga intervista, të cilën e ka ndjekur përmes televizionit. “Mami në këtë intervistë shpjegon shumëçka për babin tonë! Vajzë krenare”, shkroi këngëtarja.

“Fëmijët i ka dashur shumë. Ka arritur të shijojë një këngë të Norës në fillimet e saj. Ndërsa unë nuk kam qenë shumë pro që Nora t’i futej kësaj rruge, sepse si nënë më dukej shumë e vështirë. Ndërsa Neziri i ka mbështetur gjithmonë”,- rrëfeu Suzana për marrëdhënien e babait me fëmijët e tij.

“Mendoj se nga zëri i ngjan Era, ndërsa në pamje i ngjan Nora. Fëmijët e kujtojnë të gjithë, edhe Bledi, i cili në atë kohë ka qenë vetëm 3 vjeç”,- përfundoi ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi