Në pritje të binjakëve, Genta Ismajli jep një tjetër lajm të madh

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë.

Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, priten shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Pak ditë më parë është zbuluar se çifti do të bekohen me binjakë.

Ndërkohë, pak më parë me një video të publikuar në Instagram, Genta ka treguar për herë të parë se do të ketë dasmë.

 

Ndërsa shumë shpejt, ajo dhe biznesmeni turk do të organizojnë edhe një festë ‘baby shower’ për dy bebushat, që pritet të vijnë në jetë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi