Në burgun e Dubravës policia gjen narkotikë

Policia e Kosovës njofton se në burgun e Dubravës një të burgosuri i është gjetur hashash në dhomën e tij.

Sipas raportit, pas kontrollimit të dhomës nga zyrtarët korrektues, të njëjtit i është gjetur dhe konfiskuar rreth 2 gramë substancë e dyshuar të llojit hashash.

Policia është duke e hetuar këtë rast./Kosova Post/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi