Mourinho refuzoi Mbappe, Neymar dhe Bale

Manchester United ka marrë tre përforcime deri tani gjatë merkatos së verës, Fred, Diogo Dalot dhe Lee Grant, e ndërsa Mourinho do edhe dy lojtarë të tjerë, mes të cilëve një qendërmbrojtës të nivelit botëror.

Gjithsesi, sipas “The Independent”, portugezi raportohet të ketë refuzuar tre emra të mëdhenj si Mbappe, Neymar dhe Bale. “Special One” e këshilloi klubin të mos përpiqej për blerjen e këtyre “BIG-evë”, të cilët u propozuan nga drejtori Woodward.

Gazeta britanike shkruan se Mourinho kërkon lojtarë të fuqishëm krahu dhe jo ata që driblojnë më shumë.

Ai ka kërkuar një qendërmbrojtës me përvojë si Toby Alderweireld i Tottenham, duke parë se Leicester nuk pranon të shesë Harry Maguire./Mesazhi/

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Gjinden katër pako me tritol në një kompani në Durrës

Katër pako tritoli me kapsolla të montuara gati për shpërthim u zbuluan nga policia e Durrësit në mjediset e një kompanie që merret me...

Presidenti Thaçi zhvilloi takim me presidenten e Estonisë

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka zhvilluar sot një takim me presidenten e Estonisë, Kersti Kaljulaid. Si dy vende të reja që marrin...

Haradinaj flet rreth arrestimit të Radojçiçit në veri, tregon se ku ishte!

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka folur edhe për aksionin e djeshëm të Policisë së Kosovës në veri, që ndërlidhje me hetimet për vrasjen e Oliver...

Së fundi

Lajmet dt:29/10/2020

https://youtu.be/uQFI3pi_XL4 DRITA TV LAJME LAJMET 29 10 2020 #Drita tv #lajme #edicion# informativ #YouTube Kuvendi i Shqipërisë ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta në lidhje me...

Samsung poston të ardhurat më të larta që ka pasur ndonjëherë nga shitjet e telefonave

Samsung Electronics ka njoftuar fitimet tremujore për periudhën korrik-shtator 2020. Kompania raportoi fitimin e saj operativ të tremujorit të tretë u rrit me 59% nga...

Turqia dënon ashpër sulmin brenda kishës në qytetin Nice të Francës

Turqia ka dënuar ashpër sulmin e kryer sot brenda një kishe në qytetin Nice të Francës. Në një deklaratë të publikuar lidhur me sulmin e...