https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Miqësorja me Norvegjinë, nis shitja e biletave - Drita Tv

Miqësorja me Norvegjinë, nis shitja e biletave

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të nisë fushatën e re me miqësoren ndaj Norvegjisë, që do të luhet më 26 mars në Elbasan Arena dhe për të gjithë spordashësit ka nisur shitja e biletave.

Federata e futbollit nëpërmjet një njoftimi zyrtar thotës se ka nisur shitja online e biletave, në faqen e internetit të federatës, ndërsa ka zbuluar edhe çmimet e tyre. Kështu një biletë në tribunën VIP është 6 mijë lekë të reja, ndërkohë që në tribunat B3, A2 dhe A3 ato do të kushtojnë 4 mijë lekë.

Më të pranueshme janë çmimet ndërkohë për tribunat B2, B4, A1, A4, që kushtojnë 3 mijë lekë. Gjithashtu janë rezervuar edhe bileta më të lira në tribunat e tjera të stadiumit, që shkojnë nga 700 deri në 300 lekë të reja./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi