https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Mbrëmja e Champions në shifra - Drita Tv

Mbrëmja e Champions në shifra

Me golin e shënuar ndaj Gallatasrajit, Kingsley Coman bëhet një nga katër futbollistët që kanë shënuar në secilin nga shtatë sezonet e Ligës së Kampioneve, që nga 2017/18 së bashku me Robert Lewandowski, Antoine Griezmann dhe Kylian Mbappé.

Goli i Alexis Sánchez për Interin ishte i 16 në Ligën e Kampioneve për futbollistin. Ai bëhet golashënuesi më i mirë kilian në kompeticion, duke lënë pas Arturo Vidal me 15 rrjeta.

“Los Blankos”kanë fituar 3 ndeshjet e para të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve për herë të 9-të (duke përjashtuar raundin e dytë), duke arritur në gjysmëfinale të kompeticionit 5 herë.

Jude Bellingham bëhet futbollisti i dytë në historinë e Ligës së Kampioneve që shënon në secilën nga tre ndeshjet e tij të para për Real Madrid në kompeticion pas Christian Karembeu në 1998

Me tri rrjeta në tre sfidat e para, Brais Mendez bëhet golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave të Real Sociedad në kompeticionin më të rëndësishëm të kontientit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi