Marget bën 1 vjeç, Getoar Selimi i kushton fjalët të bukura

Një vit më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën një vajzë që e pagëzuan me emrin Marget.

Sot, vogëlushja ka bërë një vjeç dhe në këtë ditë speciale, nuk ka munguar një urim me fjalët më të bukura nga reperi i njohur.

“Jeta e Babes, kur erdhe ne jete ti, une u linda per se dyti.

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jete, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me te gjitha pengesat qe vijnë e shkojne gjate rruges. Babi do jete gjithmonë ketu per ty bija ime!

Gezuar ditelindjen e pac jete te gjate e te lumtun Engjelli im!”, shkruan reperi.

 

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi