https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Maqedoni, policia ndalon 9 migrantë - Drita Tv

Maqedoni, policia ndalon 9 migrantë

Zyrtarët e policisë së Maqedonisë kanë ndaluar 9 persona migrantë në autostradën Shtup-Shkup.

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë bëri të ditur se në orët e hershme të mëngjesit në autostradën Shtip-Shkup pjesëtarët e policisë nga stacioni policor Sveti Nikollë kanë dhënë shenjë për të ndaluar një automjet pa targa.

“Shoferi nuk u ndal, ai ktheu automjetin dhe u nis në drejtim të Shtipit. Pranë stacionit shoferi ndaloi automjetin dhe iku. Nga kontrolli në automjet u zbuluan 9 migrantë, 6 prej tyre nga Bangladeshi dhe 3 nga Pakistani”, thuhet në deklaratën e MPB-së.

Nga MPB-ja bëjnë të ditur se janë ndërmarrë masa për të ndriçuar rastin.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi