Manchester City dhe PSG të interesuara për Insigne

Paris Saint-Germain dhe Manchester City janë të interesuara që ta përvetësojnë sulmuesin italian Lorenzo Insigne.

Mirëpo skuadra Napoli nuk dëshiron të heq dorë nga kapiteni 27 vjeçar.

Kontrata e sulmuesit Insigne me skuadrën italiane do të jetë e vlefshme edhe për tre vitet e ardhshme.

Fillimisht Napoli ka vendosur një çmim prej 100 milionë eurosh për t’i diskurajuar skuadrat e tjera.

Mirëpo Paris Saint-Germain dhe Manchester City mund të jenë të gatshme që ta paguajnë këtë shumë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi