Lori Hoxha rrëfen frikën e saj më të madhe: Mundohem që ta tejkaloj

Lori Hoxha është një ndër blogeret më të ndjekura për stilin e saj të veçantë. Ajo është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës personale por së fundmi në një intervistë për “Prive”, ajo ka ndarë detaje si asnjëherë më parë.

Ndër të tjera, ajo foli edhe për frikrat në jetën e saj.“Mundohem që të tejkaloj të gjitha frikrat e mia, por ajo që më bezdis akoma është klaustrofobia (frika nga ambjentet e mbyllura)”, u shpreh blogerja e njohur.

Kujtojmë që dhe më parë, Lori ka treguar se vuan nga ankthi. “Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqendrohem. Nuk mund ta heq qafe realisht”, ka treguar Lori.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi