https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Lenovo hedh në treg tabletin e ri të lirë Android - Drita Tv

Lenovo hedh në treg tabletin e ri të lirë Android

Lenovo ka publikuar një model të ri të tabletit të lirë, përkatësisht modelin Lenovo Tab 7 , i cili kushton 79,99 dollarë dhe bazohet në Android Nougat 7.0.

Tableti ka dimensione prej 194.8 x 102 x 8.8mm dhe peshon 254g dhe është i pajisur me 16 GB hapësirë të brendshme me një ekran prej 7 “IPS LCD multitouch një rezolucion prej 600 × 1024 pikselëve.

Bateria Li-Polymer që rimbushet është e aftë të ofrojë deri në 20 orë përdorim. Lenovo gjithashtu ka kamerën përpara me 2MP për video thirrje, së bashku me kamerë prapa me 2MP për video dhe fotografi.

Lenovo shpjegon më shumë për tabletin e tyre të ri Lenovo Tab 7 Essential që tani është në dispozicion për të blerë direkt nga faqja e saj./tesheshi.com/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi