LAJMET : 24/ 09/ 2020 2

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Nisma “Ti zgjedh”, Balla nga Elbasani: PS partia më moderne në vend, të zgjedhurit tanë do jenë 50 përqind burra e 50 përqind gra

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla nga Elbasani u shpreh se PS ka nisur brenda...

Shqetësim në Ukrainë: Vendi po kthehet në dyqan online bebesh!

Lot gëzimi derdh Andrea Viez ndërsa merr në krahë vogëlushin e saj, të lindur nga një nënë surrogatë në Ukrainë. Ai është një yll,...

Tusk: Marrëveshja për Brexit-in është e panegociueshme

Pavarësisht kërkesave që vijnë nga Britania e Madhe për ridiskutim të marrëveshjes Brexit, marrëveshja e arritur mes kryeministres britanike, Theresa May dhe Bashkimit Europian...

Së fundi

Lajmet dt:29/10/2020

https://youtu.be/uQFI3pi_XL4 DRITA TV LAJME LAJMET 29 10 2020 #Drita tv #lajme #edicion# informativ #YouTube Kuvendi i Shqipërisë ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta në lidhje me...

Samsung poston të ardhurat më të larta që ka pasur ndonjëherë nga shitjet e telefonave

Samsung Electronics ka njoftuar fitimet tremujore për periudhën korrik-shtator 2020. Kompania raportoi fitimin e saj operativ të tremujorit të tretë u rrit me 59% nga...

Turqia dënon ashpër sulmin brenda kishës në qytetin Nice të Francës

Turqia ka dënuar ashpër sulmin e kryer sot brenda një kishe në qytetin Nice të Francës. Në një deklaratë të publikuar lidhur me sulmin e...