“Kush e ka dëgjuar, mbeti me pasoja”, Noizy zbulon një pjesë të këngës që shkroi në karantinë

Noizy është një nga reperat më aktiv të skenës shqiptare. Ai publikon herë pas here këngë të reja dhe mesa duket as pandemia nuk e ka ndalur.

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, reperi publikoi një video, me të cilën zbuloi disa sekuenca të këngës “Kontroll”, që e shkroi gjatë karantinës.

“Kush e ka degju ket, ka ngel me pasoja, e shkrujtur gjat karantines. Kur ajo te bëhet si polic #kontroll”, ka shkruar Noizy.

Por, ai u pendua dhe menjëherë e fshiu videon, pasi i erdhën edhe shumë mesazhe nga fansat që t’ua dërgojë videon e plotë të këngës.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga ky reper është “Naughty Naughty” në bashkëpunim me Sëarmz, S1mba dhe Predz.

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Rusia “e shqetësuar” për vendimin e Trumpit për Jerusalemin

Rusia shprehu shqetësimin e saj të thellë për vendimin e presidentit të SHBA-ve Donald Trump për zhvendosjen e ambasadës nga Tel Avivi në Jerusalem,...

​36 pacientë me Covid-19 po trajtohen në Klinikën Infektive, një në gjendje të rëndë

36 pacientë të konfirmuar me Covid-19 po trajtohen gjatë ditës së sotme në Klinikën Infektive. Gjashtë nga këta janë në oksigjeno-terapi, ndërsa një i...

Izraeli rrënon një xhami në ndërtim e sipër në Bregun Perëndimor

Forcat izraelite shkatërruan një xhami në ndërtim e sipër dhe një shtëpi në qytetin El Halil (Hebron) në Bregun Perëndimor të pushtuar me pretendimin...

Së fundi

YouTube sjell rregulla të reja për të gjithë ata që fitojnë para nga kjo platformë

YouTube ka rregulla të reja, të cilat krijuesit e përmbajtjes nuk ka gjasa t’i pëlqejnë. Gjegjësisht, kur një reklamë shfaqet në këtë platformë, ata në...

Irak, arrestohet një terrorist i DEASH-it në Airoportin e Bagdadit

"Shërbimi Kundër Terrorizmit arriti të arrestojë të ashtuquajturin koordinator të përgjithshëm administrativ të bandave terroriste të DEASH-it, të njohur si Abu Nabaa, me anë...

Europianët thithin ajër më të pastër se 10 vite më parë

Cilësia e ajrit është përmirësuar ndjeshëm në Europë gjatë 10 viteve të fundit, por shumë europianë vazhdojnë të vdesin para kohe për shkak të...