Kukulla e gjallë nga Nigeria

Mendohet të jetë vajza më e bukur në botë me lëkurën e saj mulate.

Ajo është Jara 5-vjeçare, e fotografuar nga Mofe Bamuyiëa, e cila ofroi portretin e sa mahnitës në profilin e saj Instagram javën e kaluar.

Jara paraqitet e thjeshtë, me sytë e saj të mëdhenj dhe lëkurën të butë e të përkryer, e padyshim flokët mbresëlënëse. /tesheshi.com/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi