Kryeministri Rama ndan foto nga atmosfera në shkollat e kryeqytetit

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vendosur të bëjë një urim ndryshe me rastin e 79-vjetorit të Çlirimit të Tiranës.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Kryeministri Rama ka shpërndarë foto nga shkollat e kryeqytetit sot.

Në pamjet e ndara, atmosfera në shkollat e Tiranës duke mjaft festive, ku mbizotërojnë ngjyrat e flamurit, kuq dhe zi.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi