Si të kombinoni fundin këtë vjeshtë

Fundi është pjesa perfekte e garderobës. Nuk është vetëm një veshje që mund të vishet gjatë gjithë vitit, por është stili perfekt për t’ju transportuar nga fundi i verës në muajt e vjeshtës.  Pavarësisht modelit, fundi është një pjesë kryesore që shkon përtej stinëve dhe baza perfekte për çdo pamje, pasi mund të kombinohet lehtësisht.

Visheni me një T-shirt të thjeshtë dhe atlete për një pamje më të relaksuar ose në mbrëmje me një triko mëndafshi dhe sandale me rripa. Zakonisht, gjatësia e fundit tenton t’i bëjë gratë më të vogla, por gjithçka ka të bëjë me balancimin e pjesëve. Një palë platforma të trasha për shembull, mund t’ju bëjnë të dukeni më të gjata.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi