https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
“Kishte qenë në kafe”, dëshmitari rrëfen plagosjen në Kombinat: 60-vjeçari jeton vetëm, e pamë që tërhiqej zvarrë - Drita Tv

“Kishte qenë në kafe”, dëshmitari rrëfen plagosjen në Kombinat: 60-vjeçari jeton vetëm, e pamë që tërhiqej zvarrë

Dëshmi tronditëse dalin në dritë në lidhje me ngjarjen në Kombinat, ku një 60-vjeçar mbeti sot i plagosur.

gjarja ndodhi rreth orës 20:45.

Banorët e zonës kanë rrëfyer se M Lika jetonte vetëm, ndërsa i gjithë komuniteti i vinte në ndihmë.

Një dëshmitar në vendngjarje tha se para se të ndodhte ngjarja 60-vjeçari ishte i ulur në një kafe, ndërsa pasi dëgjuan të shtëna me armë panë Likën që ecte zvarrë në rrugë.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 23.05.2022, rreth orës 20:45, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, shtetasi M. L., rreth 60 vjeç, banues në Kombinat, i cili në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur në këmbë me armë zjarri.

Nuk dihen rrethanat nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosur.
Paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi