Kavajë: Stërvitje e përbashkët të ekipit elitar të xhudos nga Kosova dhe atij shqiptar!

Në kuadër të përgatitjeve për kampionatin europian të xhudos Drejtoria e Kulturës dhe e Sporteve Kavajë organizoi për dy ditë rradhazi stërvitje të përbashkët të Ekipit elitar të xhudos nga Kosova dhe atij Shqiptar.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi