Kourtney Kardashian në pritje të ëmbël? Fotoja që nxiti thashethemet

Kourtney Kardashian ka nxitur thashethemet se është shtatzënë. Personazhi televiziv ka postuar një fotografi që ka nxitur spekulimet për shtatzëninë dhe sigurisht që nuk e ka bërë rastësisht.

Kohët e fundit është raportuar se Kourtney po tenton për një fëmijë me burrin e saj, Travis Barker.

Kourtney Kardashian ka bërë një fotografi para pasqyrës e veshur vetëm me të brendshme teksa prek barkun e saj pak të fryrë. Ende nuk ka një reagim zyrtar nga ana e saj. Kujtojmë që Kourtney Kardashian ka tre fëmijë me Scott Disick, ndërsa Travis Barker ka dy fëmijë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi