Ismajl Kasumi me ekipin e tij nisin kërkimet për policët e zhdukur

Kërkimet për dy policët e aksidentuar të shtunën e javës që shkoi në afërsi të Lepencin po vazhdojnë për të pestën ditë me radhë.

Zhytësi i njohur Ismajl Kasumi dhe ekipi i tij sot kanë nisur kërkimet nga vendi ku ka rënë makina.

Përveç zhytësve të këtij ekipi kërkimet janë duke i zhvilluar edhe policia, ekipet nga Prishtina si dhe FSK-ja. Pjesëtarë të kësaj të fundit janë duke zhvilluar edhe kërkimet malore përmes litarëve.

Nga afër këto zhvillime po i ndjek edhe kryetari i komunës së Hanit të Elezit, Refki Suma./Kosova Post/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi