https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Ishte prekur me Covid, ndërron jetë në Itali mjeku i njohur Bledi Nini - Drita Tv

Ishte prekur me Covid, ndërron jetë në Itali mjeku i njohur Bledi Nini

Mjeku Bledi Nini ka ndërruar jetë në Itali, pasi kishte shkuar në shtetin fqinj për kurim.

Nini ishte ndër mjekët më të talentuar në vendin tonë, që pasi u infektua, u nis menjëherë për kurim në shtetin fqinj.

Pavarësisht ndihmës së bluzave të bardha, mjeku i njohur nuk mundi të jetojë.

Nini shërbente si mjek ORL në QSUT. Mjekët dhe infermierët janë ndër kategoritë më të prekura nga Covid-19, për shkak se përballen përditë me pandeminë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi