Ia bllokoi OFL, GJKKO i kthen automjetin e blinduar të ish-kreut të bandës së Durrësit, Lulzim Berisha

Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar automjetin e blinduar të ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha.

Mjeti ishte sekuestruar në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Sipas avokatit të Lulzim Berishës, Detar Hysi pasuria e klientit të tij është e ligjshme.

Lala pohoi se OFL nuk pati rezultat për sekuestrimin e ndonjë pasurie për ish-kreun e Bandës së Durrësit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi