I dënuari në burgun e Shënkollit mbërrin i vdekur në spitalin e Lezhës

Një i dënuar në burgun e Shënkollit ka mbërritur këtë të enjte i vdekur në urgjencën e spitalit rajonal në Lezhë.

Burimet bëjnë me dije se i dënuari  Shpëtim Ferko,  64 vjeç  vuante nga probleme të shëndetit dhe se vdekja e tij dyshohet të ketë ardhur si pasojë e shkaqeve natyrore.

Pritet një informacion zyrtar për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Burimet bëjnë me dje se viktima ishte nga Pogradeci, ndërsa mësohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi