Harry dhe Meghan do të shkojnë në kurorëzimin e Mbretit Charles?

Tashmë është zyrtare që Princi Harry dhe Meghan Markle janë ftuar në kurorëzimin e Mbretit Charles më 6 maj. Një zëdhënës i çiftit tha: “Mund të konfirmoj që Duka ka marrë një email nga zyra mbretërore për kurorëzimin e tij. Është vendimi i Dukës dhe Dukeshës nëse do të marrin pjesë dhe ne nuk do ta zbulojmë këtë në këtë moment.”

Princi Harry pranoi në një intervistë se nuk e ka vendosur ende. Gjithashtu është folur shumë nëse ai dhe gruaja e tij do të ftoheshin përfundimisht në kurorëzimin, pas kujtimeve të Spare, intervistave televizive dhe dokumentarit të Netflix.

 

Lajmi se Duka dhe Dukesha e Sussex ishin të ftuar në kurorëzimin ndanë fansat mbretërorë. “Është një thikë me dy tehe. Pavarësisht se çfarë vendosin të bëjnë”, shkroi një përdorues në Twitter.

“ Shpresoj që Harry dhe Meghan të marrin një vendim të shpejtë nëse do të marrin pjesë në kurorëzimin e babait të tyre. Unë i kam mbështetur që në fillim. Harry kohët e fundit deklaroi: ‘Topi është në fushën e tyre’.

Harry, topi tani është në fushën tënde. Duhet të shkosh ”, shkroi një tjetër fans dhe një i tretë: “Harry mund të shkojë nëse do, por ai po lë Meghan dhe fëmijët pas”.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi