https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Haradinaj e mëson nga mediat se është hequr nga lista e INTERPOL’it, ministrat e tij nuk i treguan - Drita Tv

Haradinaj e mëson nga mediat se është hequr nga lista e INTERPOL’it, ministrat e tij nuk i treguan

Kryeministri Ramush Haradinaj, nuk ka marrë njoftim zyrtar se është hequr nga lista e INTERPOL-it.

I pyetur nga Ekonomia Online për raportimet në media se INTERPOL-i ka heq atë nga lista bashkë edhe me 17 persona të tjerë, ai tha se edhe vet ka dëgjuar në media, por që nuk ka marrë ndonjë njoftim zyrtar.

“Kam dëgjuar prej medieve për këtë gjë, unë s’kam marr asnjë përgjigje. Për besë dhe nuk jam marr me këtë gjë”.

I pari i ekzekutivit kosovar ishte ndaluar në Francë më 4 janar të vitit 2017 bazuar në një fletëarrest të shtetit serb./Mesazhi/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi