Gjendet i vdekur në rrugë një person në Shkodër

Një burrë është gjendur i pajetë në aksi Shkodër-Lezhë. Ngjarja në fjalë është regjistruar në fshatin Melgushe.

Burime thanë për Faxweb.al se viktima është Ben Musaja, i cili ka një dyqan lulesh në zonën e Meglushës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe pritet që të japë pas pak detajet e plota mbi ngjarjen.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi