https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Gabimi i Kate Middleton në veshje - Drita Tv

Gabimi i Kate Middleton në veshje

Princesha e Uellsit, Kate Middleton, bëri një zbulim të papritur në eventin e saj të fundit të Krishtlindjeve, ku shoqërohej nga bashkëshorti i saj, Princi Ëilliam, dhe dy fëmijët e tyre, Charlotte dhe George.

Kate dukej mahnitëse me kombinimin, megjithatë ajo në fund mendoi se nuk ishte i përshtatshëm pasi po ndjente shumë të nxehtin, gjë që ia raportoi Karen Anvil dhe vajzës së saj Rachel. “Kate po fliste me vajzën time për rrobat e saj dhe ajo tha se kishte shumë vap. Ajo tha: “Unë me të vërtetë nuk duhet ta kisha veshur atë. ”

Fëmija më i vogël i William dhe Kate, Princi Louis nuk shkoi me prindërit në event dhe qëndroi në shtëpi, ndryshe nga vëllai dhe motra.

Anëtarë të tjerë të familjes mbretërore morën pjesë në ngjarjen speciale të Princeshës së Uellsit për nder të Mbretëreshës Elizabeth, si Mbreti Carlos me Camilla, Princesha Beatrice dhe Princesha Eugenie, por edhe familja e Kate Middleton përfshirë vëllain e saj, James Middleton.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi