Fustani-këmishë, tendenca e ditëve të nxehta

Nga Kylie Jenner te Emily Ratajkowski, yjet janë dashuruar me veshjen fustan këmishë dhe kanë vërtetuar se ka mënyra të ndryshme për ta kombinuar.

Fustani-këmishë është një nga aleatët më të mëdhenj për krijimin e një stili të rastësishëm por në të njëjtën kohë elegant.

emily ratajkowski

Me pak fjalë, fustani- këmishë është një “pasaportë” e vërtetë që mund të vishet pothuajse kudo, në raste më zyrtare dhe joformale, në zyrë ashtu si në kohën e lirë. N

ëse jeni duke kërkuar për një model të tillë, hidhini një sy fotove të mëposhtme nga koleksionet pranverë-verë 2021.

 

5-PROGRESI

këmishë-aspesi-fustan-në-vija-pambuku-kanavacë

fustan-këmishë-veshje-desigual-me-fustan-me-lule

KOCCA

VESHJA AZHAR 1 (1)

otto-d'ame-fustan i shkurtër-me-dekolte të drejtë

fustan-fustan-marella-vijë-me-flounces

Mango

fustan-i-shkurtër-me-lule-për-të-shtypur-me-marciano

veshja-zara-në-pambuk-e-shtypur-me-vija-dhe-lule

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi