Foto nga vendngjarja/Aksident i rëndë në aksin Milot-Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 55-vjeçarin

Një 55-vjeçar është përplasur për vdekje mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Fushë Krujë. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Fushë Kuqes”.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 18:30, në aksin rrugor Milot – Fushë Krujë, në vendin e quajtur  “Kryqëzimi i Fushë Kuqes”, është aksidentuar nga një mjet , shtetasi këmbësor M.Ll. rreth 55 vjeç, banues në Kurbin i cili ka ndërruar jetë.Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit dhe kapjen e autorit.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi