Flokë perfektë me kapele: Në këtë mënyrë do të keni një pamje ideale

Shumë herë refuzojmë me kokëfortësi ta veshim edhe pse është në modë.

Edhe arsyeja është se flokët tanë janë të elektrizuar, të dredhur, duken pak dhe të lëmuar…

E megjithatë, ka ide shumë të zgjuara për të arritur një stilim perfekt në flokët tuaj, qoftë edhe me kapele.

Nuk kërkon mundim, por një mënyrë për të krijuar modele flokësh, që do t’i japë formë pamjes suaj të rastësishme, nën ngrohtësinë dhe ngrohtësinë e kapelës suaj.

Vishni kapelën tuaj të leshtë dhe lërini pjesën tjetër të flokëve tuaj që duket të jetë yll. Krijoni gërsheta të thurura, kaçurrela… valëzime dhe madje edhe nyje të vogla!

Shikoni në videon e mëposhtme hap pas hapi dukjet që ju sugjerohen dhe bëni ditët e dimrit më të preferuarat tuaja!

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi