Fjoralba Ponari flet për humbjen e së ëmës, përlotet në studio

Fjoralba Ponari ka folur për herë të parë për ndarjen e nënës nga jeta.

Moderatorja shumë e dashur humbi personin e shtrenjtë pak javë më parë në moshën 54-vjeçare.

“Jam përpjekur që ta mbaj për vete.

Është një dhimbje që është e imja dhe jam përpjekur që ta mbaj për vete.

Por që jeta vazhdon dhe duhet gjetur forca për t’u ringritur dhe për të frymëzuar të tjerët”, tha Fjoralba teksa u përlot.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi