Espadrilles: Dizenjot më elegante për verën 2021

Shëtitjet në diell dhe det identifikohen gjithmonë me një palë espadrilles.

Së bashku me pantallonat e shkurtra xhins, fustani me lule, espadrilles janë një pjesë e rëndësishme e garderobës që nuk duhet të mungojnë gjatë verës.

Nuk është rastësi që anëtarët mbretërore veshin espadrilles. Kate Middleton, Mbretëresha Letizia e Spanjës apo Meghan Markle kanë qëndruar besnike ndaj këtyre këpucëve. Espadrilles kombinojnë elegancën, komoditetin dhe stilin praktik.

Ata përputhen me të gjitha fustanet, fundet saten midi, xhinse, pantallona të shkurtra prej liri, duke krijuar mundësinë për kombinime të panumërta.

Përveç fildishit klasik, ka dizenjo mund t’i zgjidhni në varësi të stilit tuaj personal.

Disa modele që do t’ju japin një pamje më të këndshme në stilin tuaj të rrugës.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi