Elita Rudi dhe Gjiko festojnë 3-vjetorin e martesës

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit.

Dyshja festojnë sot 3 vjetorin e martesës.

Moderatorja ndau në Instagram dy foto, një të shkrepur kohët e fundit dhe një tjetër nga dita e dasmës duke uruar këtë përvjetor.

 

“Nuk ka dhuratë më të madhe se me jetu jetën me personin që e don.

Urime përvjetorin e martesës dashuri!”, ka shkruar Elita.

Moderatorja dhe reperi kanë dhe dy fëmijë.

Vajza e tyre, Bota erdhi në jetë në mars të këtij viti, duke e bërë Zërin një vëlla të madh.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi