Ekstradohet nga Gjermania në Kosovë e dyshuara për vrasje

Një grua e dyshuar është ekstraduar gjatë ditës së djeshme nga Gjermani në Kosovë, si e dyshuar për vrasje të rëndë.

Policia ka bërë të ditur se e dyshuara nga Ferizaj dyshohet për një vrasje të rënë e cila ka ndodhur me 2 shtator të vitit 2018.

E dyshuara pas ekstradimit, është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e paraburgimit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi