E rëndë në Shkodër, shkoi për t’u larë me familjen, mbytet në lumin Buna 7-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër.

Një vajzë 7 vjeçe është mbytur në ujërat e lumit Buna, në afërsi të fshatit Oblikë.

Raportohet se vogëlushja ishte duke u larë me familjarët, ku papritur është mbytur në lumë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe heton të gjithë dinamikën e saj.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi