E rëndë në Francë, u larguan nga lokali pa paguar, pronari qëllon dy klientët me “shotgun”

Një pronar restoranti në Francë ka qëlluar me armë në drejtim të dy klientëve, të cilët u larguan nga restoranti i tij pa paguar faturën.

Pronari i restorantit, i identifikuar si një 55-vjeçar është arrestuar nga policia dhe akuzohet për “atentat të dyfishtë”.

Sipas mediave të huaja, si pasojë e plumbave, një nga kolegët ka mbetur i vdekur, ndërsa tjetri, ka mbetur i plagosur lehtë.

Pronari fillimisht u justifikua para policisë, duke thënë se qëlloi në ajër, por kamerat e sigurisë të lokalit, dëshmuan të kundërtën.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi